vstup do nového shopu

GoPay je moderní platební prostředek pro rychlé a bezpečné platby na internetu. GoPay zaručuje uživatelům pohodlí běžných plateb po síti a obchodníkům jistotu okamžité platby za služby a zboží v elektronické komerci.

 

Návod, jak zaplatit objednávku přes platební bránu GoPay.
Pokud chcete zaplatit za objednávku tak, aby platba byla okamžitě připsána na náš účet a mohlo dojít k expedici zboží, využijte platební bránu Gopay.
Platbu přes tuto platební bránu můžete využít, pokud chcete platit platební kartou, nebo jste majiteli účtu v těchto bankách:
Komerční Banka, Raiffeisen Bank, mBank ,Fio Banka ,GE Money Bank ,Volksbank.

Pokud se rozhodnete k platbě GoPay postupujte následovně:
Označte platbu GoPay - budou Vám nabídnuty tyto možnosti - jednu možnost vyberte

Symbol Platební karty - vyberte, pokud chcete platit platební kartou
Symbol GoPay peněženka - o této platbě více na www.gopay.cz
Symbol Moje platba - vyberte, pokud máte účet vedený u Komerční banky
Symbol mPeníze - vyberte, pokud máte účet vedený u mBank
Symbol ePlatby - vyberte, pokud máte účet vedený u Raiffeisen Bank
Symbol GEMoney - vyberte, pokud máte účet vedený u GE Maney Bank
Symbol FioBanka - vyberte, pokud máte účet vedený u Fio Banky
Symbol VOLKSBANK - vyberte, pokud máte účet vedený u Volksbank

Po uzavření objednávky budete automaticky přesněrování na platební bránu GoPay, kde zkontrolujete údaje, vyplníte Váš email (pro potvrzení platby a také pro zaslání odkazu pro pozdější provedení platby)

Po potvrzení budete přesměrování do Vaší banky, kde provedete platbu.

Po zaplacení se budete moci vrátit do eshopu.

Přepínání měn
Informace

Kompletní sortiment profesionálního zboží pro kadeřníky  najdete v našem eshopu www.a-vlasy.cz

Naposledy prohlížené
Gopay  Facebook Heureka

Náš e-shop nehty-vlasy nabízí široký sortiment zboží z oblasti profesionální vlasová kosmetika, kadeřnické potřeby a pomůcky  firem WELLA, SCHWARZKOPF, LONDA, BES, MATRIX, GOLDWELL, VITALITYS, QUEEN HELENE, SUBRINA, SELECTIVE, BLACK, WONDER-GESTIL, JAGUAR, DTANGLEROSTER, MOSER, KALLOS, L´ORÉAL, INVISIBOBBLE a další značky zaměřené na kadeřnické vybavení. V naší nabídce dále najdete: šampony na vlasy, vlasové přípravky, Arganový olej, kůry, regenerace a péče o vlasy, laky na vlasy, barevná i bezbarvá pěnová tužidla, gely, lesky, vosky na vlasy  a spoustu jiných stylingových přípravků. V našem sortimentu také nemohou chybět, fény, žehličky na vlasy, kulmy, profesionální stříhací strojky, hřebeny, kartáče na vlasy, gumičky Invisibobble, natáčky aj. Profesionální kosmetika a kosmetické pomůcky pro barvení obočí a řas, potřeby na depilaci a mnoho dalšího zboží v nejvyšší kvalitě určené nejen profesionálům.

Jsme rádi, že jste si vybrali náš obchod a přejeme Vám příjemný nákup. 

Evidence Tržeb
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin