VŠECHNY ZNAČKY  Schwarzkopf  Wella  Londa Goldwell  Queen Helene 
Loreal 

Schwarzkopf Osis Mess Up - matující guma na vlasy 100ml

Ultra matující stylingová guma

Cena: 159 Kč  s DPH
 
Skladem: ano
Kód zboží: Schw.Osis MessUp100

Detailní popis produktu

SCHWARZKOPF OSIS+ MESS UP 100ml * ultra matující stylingová guma na vlasy * pro ultra matný vzhled * suchý strukturovaný efekt * velmi vhodné pro sestřihané účesy * dlouhotrvající kontrola struktury vlasů * aplikace: vetřete malé množství přípravku do dlaní, naneste do suchých vlasů a upravte dle potřeby *

Vlasová kosmetika aneb jak správně se postarat o své vlasy

Vlasova_kosmetika
23.08 2013 | Aktuality..více »

Máte vlasy poškozené, bez lesku a života, mastí se nebo máte problémy s lámavostí? Nevíte co s tím ani jaká vlasová kosmetika je pro vás ta pravá, protože dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých šamponů, kondicionérů, masek a dalších přípravků nabízejících různou péči. Zjistěte, jaká vlasová kosmetika je pro vás vhodná.

L’Oréal Professionnel

111_clanek
19.08 2013 | Aktuality..více »

L’Oréal Professionnel se vždy nacházel v samém srdci módy a poskytoval tak kadeřníkům a koloristům nástroje, díky kterým mohou plně rozvíjet svou kreativitu.

TANGLE TEEZER - rozčesávání je nyní hračka

TT
18.08 2013 | Aktuality..více »

TANGLE TEEZER – revoluce v rozčesávání . Kompaktní kartáč na rozčesávání vlasů. Profesionální kartáč pro rychlé a jednoduché rozčesávání.

Kallos - kvalita za skvělou cenu

Kallos
18.08 2013 | Aktuality..více »

Firma KALLOS COSMETICS už více jak 34 let vyrábí v kooperaci s předními italskými kosmetickými firmami profesionální vlasovou kosmetiku.