VŠECHNY ZNAČKY  Schwarzkopf  Wella  Londa Goldwell  Queen Helene 
Loreal 

Schwarzkopf 3DMENSION 5min.Colour Cream - Barva na vlasy 6'01

Přírodní hnědá

Cena: 139 Kč  s DPH
 
Skladem: ano
Kód zboží: 3D Barva 6-01

Detailní popis produktu

Schwarzkopf 3DMENSION 5min.Colour Cream - Barvící krém na vlasy 6'01 - přírodní hnědá 40ml barva + 40ml developer
Barvící krém pro přirozené krytí nebo tónování prvních bílých vlasů tam, kde je to potřeba. Rychlý a pohodlný způsob, jak co nejpřirozeněji tónovat bílé vlasy.
Přirozené tónování bílých vlasů:
Smíchejte barvící krém a developer a dobře promíchejte. Naneste směs na suché vlasy buď po celé hlavě, nebo na partie, které vyžadují přirozené tónování. Nechte působit 5 minut. Důkladně opláchněte a vlasy umyjte šamponem na vlasy a tělo nebo šamponem na citlivou pokožku řady 3DMENSION.
Přirozené barvení nebo přirozené krytí bílých vlasů:
Smíchejte barvící krém a developer a dobře promíchejte. Naneste směs na suché vlasy buď po celé hlavě, nebo na partie, které vyžadují přirozené tónování. Nechte působit 10 minut. Důkladně opláchněte a vlasy umyjte šamponem na vlasy a tělo nebo šamponem na citlivou pokožku řady 3DMENSION.

Vlasová kosmetika aneb jak správně se postarat o své vlasy

Vlasova_kosmetika
23.08 2013 | Aktuality..více »

Máte vlasy poškozené, bez lesku a života, mastí se nebo máte problémy s lámavostí? Nevíte co s tím ani jaká vlasová kosmetika je pro vás ta pravá, protože dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých šamponů, kondicionérů, masek a dalších přípravků nabízejících různou péči. Zjistěte, jaká vlasová kosmetika je pro vás vhodná.

L’Oréal Professionnel

111_clanek
19.08 2013 | Aktuality..více »

L’Oréal Professionnel se vždy nacházel v samém srdci módy a poskytoval tak kadeřníkům a koloristům nástroje, díky kterým mohou plně rozvíjet svou kreativitu.

TANGLE TEEZER - rozčesávání je nyní hračka

TT
18.08 2013 | Aktuality..více »

TANGLE TEEZER – revoluce v rozčesávání . Kompaktní kartáč na rozčesávání vlasů. Profesionální kartáč pro rychlé a jednoduché rozčesávání.

Kallos - kvalita za skvělou cenu

Kallos
18.08 2013 | Aktuality..více »

Firma KALLOS COSMETICS už více jak 34 let vyrábí v kooperaci s předními italskými kosmetickými firmami profesionální vlasovou kosmetiku.