VŠECHNY ZNAČKY  Schwarzkopf  Wella  Londa Goldwell  Queen Helene 
Loreal 

Moser Profesionální stříhací strojek 1853 TITAN

Profi stříhací strojek na vlasy - síť+aku

Cena: 2979 Kč  s DPH
 
Skladem: ano
Kód zboží: Mos.1852-0058

Detailní popis produktu

MOSER PROFESSIONAL - 1853 TITAN * silný profesionální stříhací strojek špičkové kvality * chromovaná přesná hlava Star Blade 46mm z kalené oceli, nastavení stříhací délky 0,7 - 3 mm * ergonomický desing a vhodné rozložení hmotnosti pro optimální manipulaci * akumulátor s kapacitou 45minut provozu * LED ukazatel stavu akumulátorů s indikací nabíjení * akumulátorový nebo síťový provoz * vysoce výkonný stejnosměrný motor 4500ot./min.* hmotnost : 300 g * příslušenství : stojánek pro nabíjení, akumulátor, olejíček, čisticí štěteček, 2 přídavné hřebeny - 4,5, 9 mm * vyrobeno v Německu *

Vlasová kosmetika aneb jak správně se postarat o své vlasy

Vlasova_kosmetika
23.08 2013 | Aktuality..více »

Máte vlasy poškozené, bez lesku a života, mastí se nebo máte problémy s lámavostí? Nevíte co s tím ani jaká vlasová kosmetika je pro vás ta pravá, protože dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých šamponů, kondicionérů, masek a dalších přípravků nabízejících různou péči. Zjistěte, jaká vlasová kosmetika je pro vás vhodná.

L’Oréal Professionnel

111_clanek
19.08 2013 | Aktuality..více »

L’Oréal Professionnel se vždy nacházel v samém srdci módy a poskytoval tak kadeřníkům a koloristům nástroje, díky kterým mohou plně rozvíjet svou kreativitu.

TANGLE TEEZER - rozčesávání je nyní hračka

TT
18.08 2013 | Aktuality..více »

TANGLE TEEZER – revoluce v rozčesávání . Kompaktní kartáč na rozčesávání vlasů. Profesionální kartáč pro rychlé a jednoduché rozčesávání.

Kallos - kvalita za skvělou cenu

Kallos
18.08 2013 | Aktuality..více »

Firma KALLOS COSMETICS už více jak 34 let vyrábí v kooperaci s předními italskými kosmetickými firmami profesionální vlasovou kosmetiku.