sleva kallos

Schwarzkopf

Společnost Schwarzkopf založil v roce 1898 drogista Hans Schwarzkopf, který vynalezl práškový šampon na vlasy a roce 1927 uvedl na trh tekutý šampon. Dalším jeho převratným produktem byl prostředek na docílení trvalých vln a první barva na vlasy pro domácí použití Poly Color. Proslulosti dosáhly i lak na vlasy Taft a vlasové barvy se špičkovou kvalitou a vlastnostmi Igora Royal.

Také v následujících letech přišel Schwarzkopf na trh s převratnými produkty. K těm nejdůležitějším patří rozprašovače bez freonů (CFC), řada stylingových výrobků pro profesionální kadeřnice a kadeřníky OSiS, vlasová regenerace Total Repair 19 značky GLISS KUR a Palette 10min Color – barva, která dodá vlasům intenzivní, přirozenou a lesklou barvu za pouhých 10 minut.

Seřadit podle: název cena + cena -
Přepínání měn
Informace

Kompletní sortiment profesionálního zboží pro kadeřníky  najdete v našem eshopu www.a-vlasy.cz

Naposledy prohlížené
Gopay  Facebook Heureka
Náš e-shop nehty-vlasy nabízí široký sortiment zboží z oblasti profesionální vlasová kosmetika, kadeřnické potřeby a pomůcky  firem WELLA, SCHWARZKOPF, LONDA, BES, MATRIX, GOLDWELL, VITALITYS, QUEEN HELENE, SUBRINA, SELECTIVE, BLACK, WONDER-GESTIL, JAGUAR, DTANGLEROSTER, MOSER, KALLOS, L´ORÉAL, INVISIBOBBLE a další značky zaměřené na kadeřnické vybavení. V naší nabídce dále najdete: šampony na vlasy, vlasové přípravky, Arganový olej, kůry, regenerace a péče o vlasy, laky na vlasy, barevná i bezbarvá pěnová tužidla, gely, lesky, vosky na vlasy  a spoustu jiných stylingových přípravků. V našem sortimentu také nemohou chybět, fény, žehličky na vlasy, kulmy, profesionální stříhací strojky, hřebeny, kartáče na vlasy, gumičky Invisibobble, natáčky aj. Profesionální kosmetika a kosmetické pomůcky pro barvení obočí a řas, potřeby na depilaci a mnoho dalšího zboží v nejvyšší kvalitě určené nejen profesionálům.

Jsme rádi, že jste si vybrali náš obchod a přejeme Vám příjemný nákup.