VŠECHNY ZNAČKY  Schwarzkopf  Wella  Londa Goldwell  Queen Helene 
Loreal 
Akce

Kadeřnický set pro učně - hliníkový kadeřnický kufr s výbavou

Set pro učně

Cena: 3125 Kč  s DPH
 
Skladem: ano
Kód zboží: HM-Set učni

Detailní popis produktu

Kadeřnický set vhodný pro učně * Obsah - hliníkový kufřík s kovovými zámky 28x34x22cm, efilační nůžky Jaguar Ergo 5,5", střihací nůžky Jaguar Ergo 5,5", Břitva Eurostil, pouzdro na nůžky, a jako bonus - oprašovák, rozprašovač na vodu, kartáč rozčesávací, sada profesionálních keramických kartáčů Hair Style 4ks, pinetky(betky) 50ks, veké spony - krokodýl 3ks, skřipec vlasů 3ks, sada hřebenů 4ks a kartáč  Detangling Brush + střihací plášť

Vlasová kosmetika aneb jak správně se postarat o své vlasy

Vlasova_kosmetika
23.08 2013 | Aktuality..více »

Máte vlasy poškozené, bez lesku a života, mastí se nebo máte problémy s lámavostí? Nevíte co s tím ani jaká vlasová kosmetika je pro vás ta pravá, protože dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých šamponů, kondicionérů, masek a dalších přípravků nabízejících různou péči. Zjistěte, jaká vlasová kosmetika je pro vás vhodná.

L’Oréal Professionnel

111_clanek
19.08 2013 | Aktuality..více »

L’Oréal Professionnel se vždy nacházel v samém srdci módy a poskytoval tak kadeřníkům a koloristům nástroje, díky kterým mohou plně rozvíjet svou kreativitu.

TANGLE TEEZER - rozčesávání je nyní hračka

TT
18.08 2013 | Aktuality..více »

TANGLE TEEZER – revoluce v rozčesávání . Kompaktní kartáč na rozčesávání vlasů. Profesionální kartáč pro rychlé a jednoduché rozčesávání.

Kallos - kvalita za skvělou cenu

Kallos
18.08 2013 | Aktuality..více »

Firma KALLOS COSMETICS už více jak 34 let vyrábí v kooperaci s předními italskými kosmetickými firmami profesionální vlasovou kosmetiku.