VŠECHNY ZNAČKY  Schwarzkopf  Wella  Londa Goldwell  Queen Helene 
Loreal 

Fox Smart Black 2100W ION - profesionální fén na vlasy

Profesionální vysoušeč na vlasy

Cena: 1025 Kč  s DPH
 
Skladem: ano
Kód zboží: Fox Smart Black

Detailní popis produktu

Fox Smart Black 2100W ION - profesionální fén na vlasy
Profesionální fén na vlasy Smart je ionizační fén s modrým světlem a s motorem s garancí 1000 hodin provozu pro špičkové profesionály.
2100W motor s garancí 1000 hodin provozu, ionizační fén s modrým světlem, italské přepínače s garancí 10 000 kliků , 4 nastavení teploty a 2 nastavení rychlostí, tlačítko studeného vzduchu  pro zafixování účesu, korpus z termoplastu. Součástí balení 2 foukací nástavce
Barva: černá

Související produkty

Vlasová kosmetika aneb jak správně se postarat o své vlasy

Vlasova_kosmetika
23.08 2013 | Aktuality..více »

Máte vlasy poškozené, bez lesku a života, mastí se nebo máte problémy s lámavostí? Nevíte co s tím ani jaká vlasová kosmetika je pro vás ta pravá, protože dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých šamponů, kondicionérů, masek a dalších přípravků nabízejících různou péči. Zjistěte, jaká vlasová kosmetika je pro vás vhodná.

L’Oréal Professionnel

111_clanek
19.08 2013 | Aktuality..více »

L’Oréal Professionnel se vždy nacházel v samém srdci módy a poskytoval tak kadeřníkům a koloristům nástroje, díky kterým mohou plně rozvíjet svou kreativitu.

TANGLE TEEZER - rozčesávání je nyní hračka

TT
18.08 2013 | Aktuality..více »

TANGLE TEEZER – revoluce v rozčesávání . Kompaktní kartáč na rozčesávání vlasů. Profesionální kartáč pro rychlé a jednoduché rozčesávání.

Kallos - kvalita za skvělou cenu

Kallos
18.08 2013 | Aktuality..více »

Firma KALLOS COSMETICS už více jak 34 let vyrábí v kooperaci s předními italskými kosmetickými firmami profesionální vlasovou kosmetiku.