VŠECHNY ZNAČKY  Schwarzkopf  Wella  Londa Goldwell  Queen Helene 
Loreal 

Barvy na vlasy Londa

Nákup profesionálního zboží z kategorie "Profi-barvy, melíry,trvalé" je určeno pouze pro profesionály. Pokud máte IČ pro kadeřnickou činnost, uveďte ho při registraci do registračního formuláře a bude Vám ihned přístup umožněn. Pokud máte jiný doklad (výuční list nebo potvrzení o studiu), zašlete nám kopii na email info@nehty-vlasy.cz, zaregistrujte se a my Vám registraci upravíme. Pokud jste nám doklad již zaslali, informujte nás mailem nebo telefonicky a my Vám regisraci upravíme. Registrace ve staré verzi obchodu nejdou bohužel pro novou verzi použít. Děkujeme za pochopení.
Seřadit podle: název cena + cena -

Vlasová kosmetika aneb jak správně se postarat o své vlasy

Vlasova_kosmetika
23.08 2013 | Aktuality..více »

Máte vlasy poškozené, bez lesku a života, mastí se nebo máte problémy s lámavostí? Nevíte co s tím ani jaká vlasová kosmetika je pro vás ta pravá, protože dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých šamponů, kondicionérů, masek a dalších přípravků nabízejících různou péči. Zjistěte, jaká vlasová kosmetika je pro vás vhodná.

L’Oréal Professionnel

111_clanek
19.08 2013 | Aktuality..více »

L’Oréal Professionnel se vždy nacházel v samém srdci módy a poskytoval tak kadeřníkům a koloristům nástroje, díky kterým mohou plně rozvíjet svou kreativitu.

TANGLE TEEZER - rozčesávání je nyní hračka

TT
18.08 2013 | Aktuality..více »

TANGLE TEEZER – revoluce v rozčesávání . Kompaktní kartáč na rozčesávání vlasů. Profesionální kartáč pro rychlé a jednoduché rozčesávání.

Kallos - kvalita za skvělou cenu

Kallos
18.08 2013 | Aktuality..více »

Firma KALLOS COSMETICS už více jak 34 let vyrábí v kooperaci s předními italskými kosmetickými firmami profesionální vlasovou kosmetiku.